2013 m. birželio 1 d., šeštadienis

So have you met Vita? 

Sveiki. Tai pirmas mano blog'as ir pirmas post'as, todėl nesmerkit labai dėl dizaino ir kitų dalykų, tikrai tobulėsiu.
Trumpai: esu Vitalija, truputį barbė devindarbė. 
Mėgstu lakuotis nagus, pinti plaukus, gražinti įvairius daiktus ir labai noriu tuo pasidalinti su pasauliui. Labiau mėgstu darbuotis, nei šnekėti, todėl daug nepasakosiu apie save, geriau parodysiu darbelių nuotraukas.
Šį blog'ą planuoju rašyti apie įvairiausius savo darbus ir rodyti, kaip tai pasidarau. Lauksiu Jūsų kritikos, komentarų, klausimų, pastabų...

Hi. It's my first blog and my first post, so don't judge the design and other things. They will get better. Also sorry for my English.
To put it short: I'm Vitalija, a craft lady.
I love nail art, braiding hair, diy things and I would like to show it to the world. I prefer doing things than talking about it, so I'll let the pictures talk.
This blog will be about my diy and pictures showing how to do it. I will be waiting for your comments, criticism, questions...


7 komentarai:

  1. kaip fainai :) o tuos plaukus nuotraukoje pati supynei? :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai gražiai plaukai supinti:) Ir auskarai apvalūs dešiniame kampe labai simpatiški, norėčiau tokius pasidaryti, gal kada parodysi čia bloge kaip tai padaryti ?:)

    AtsakytiPanaikinti
  3. labai būtų įdomu sulaukti kuo daugiau pamokyčių, kaip nusilakuoti taip nagučius ar pasigaminti auskarus.Jau nekantrauju:)

    AtsakytiPanaikinti