2014 m. birželio 3 d., antradienis

10 faktų apie mane

Sveiki,
kadangi blogą rašau jau metus, nusprendžiau, kad laikas truputi daugiau papasakoti apie save. Taigi 10 faktų apie mane :)

1. Esu didžiulė miegalė. Beveik visada nusistatau žadintuvą, nes kitaip be pietų niekaip neatsibusčiau. O ir žadintuvo nusistatymas ne visada padeda, pasitaiko, kad net nepastebiu, kaip jį išjungiu, be to visada turiu nusistatyti bent pusvalandžiu anksčiau nei noriu atsikelti, nes bent 3 kartus tikrai paspausiu snausti :D  Kad užmigčiau aplink turi būti ramu ir tamsu (nebent būnu labai pavargus), tačiau kai jau miegu nieko nebejaučiu, mama dažnai pajuokauja, kad mane vagys galėtų išnesti su lova, o aš net neatsimerkčiau.
2. Beprotiškai bijau bičių. Nebijau nei vorų nei varlių nei kitų daugeliui šlykščių padarų, tačiau tik išgirstu bitės dūzgimą širdis pradeda plakti pašėlusiu greičiu. Vieną dieną bitė įskrido į virtuvę, taigi pratupėjau kambaryje gal 2 ar 3 valandas :D
3. Nagus lakuojuosiu turbūt nuo 14 metų, tiksliai nežinau, tačiau jau nebeprisimenu tų dienų, kai neturėjau nagų lako. Nuo tada taip pat ir auginu juos, buvo tik trumpos pertraukomis, kai vienas nulūžta ir tenka nusikirpti kitus, bet man beprotiškai nepatogu ir keista kai nagai trumpi, o jei dar nelakuoti, negaliu pažiūrėti į savo rankas.
4. Nemėgstu balandėlių ir šaltibarščių, kas daugumai žmonių atrodo keista, nes juk šaltibarčiai pats geriausias maistas karštą vasaros dieną, tačiau ne man.
5. Esu tikra užmirštuolė. Aš netgi sugebu nueiti į kitą kambarį ir pamiršti ko atėjau (o tai pasitaiko dažnai), taip pat pasitaiko, kad sugebu pamiršti tai ką prieš 5 minutes buvau prisiminusi padaryti. Vis ketinu pradėti nešiotis užrašų knygutę, kad viską užsirašyčiau, bet ir tai pamirštu :/
6. Mėgstu arbatą ir geriu ją labai karštą, užpilu verdančiu vandeniu ir iškart geriu, savo puodelį būnu išgėrusi, kai kiti dar nė nepradėję.
7. Plaunu rankas po dušo. Tai turbūt keisčiausias mano įprotis - išlipus iš dušo, apsirengiu ir nusiplaunu rankas, net nežinau kodėl taip esu įpratusi, bet visada taip darau.
8. Man vis šauna nauja idėja ir pradedu naują randarbį, nors namuose turiu krūvas nebaigtų darbų. Dažniausiai tokie pradėti darbai praguli kelis mėnesius iki kol prisiverčiu juos pabaigti, bet turiu nemažai tokių, kurie jau ir metus ar daugiau laukia savo eilės, o kai kuriuos tenka išardyti ar perdaryti, nes spėju ir pamišti kokia buvo idėja.
9. Niekada nemiegu su auskarais, netgi jei jie mažyčiai, prigludę prie ausies. Nors kai buvau jaunesnė turėjau porą auksinių, kuriuos išsiimdavau tik kas keletą mėnesių, tačiau kai pradėjau nešioti įvairiausius metalinius, atpratau miegoti su bet kokiais. Dabar auskarus įsiveriu išeidama iš namų, o grįžusi išsiveriu.
10. Esu priklausoma nuo blog'ų ir nuo youtube, prisėdusi pusvalandukui atsitraukiau tik po keletos valandų.

Taigi tiek faktų apie mane, jei kas nors atitiko, parašykite komentaruose ;) iki.

p.s. sveikinu sulaukus vasaros!!!


2 komentarai:

  1. Dabar tik supratau, kad po dušo, jau nusiprausus, vėl eiti plauti rankas yra keista. Aš taip pat tai darau :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O galbūt tai normalu :D įdomu ar ir kiti žmonės taip daro ar tik mes 2

      Panaikinti